Pfdssw
-strona główna

Największa organizacja sztuk walki, zrzeszająca ponad 30 związków różnych stylów


 

Kolejny kurs zawodowy o specjalności

Taktyka i techniki interwencji

w siedzibie Federacji, zakończony 28 kwietnia 2013 roku

Następne planowane kursy: zawodowy i instruktora o tej specjalności

 

 Warszawa

W kwietniu 2013 roku w siedzibie Federacji

w Warszawie przy ul. Patriotów 247 odbył się

Kolejny KURS ZAWODOWY
o specjalności Taktyka i techniki interwencji
.
Zakończył się egzaminami i wręczeniem dokumentów

w dniu 28 kwietnia br.

 

W kursie uczestniczyli instruktorzy różnych stylów
oraz inne zainteresowane osoby.

 Karate Tsunami
 Honbu Dojo

 

 

   

 

Widok na salę treningową Honbu Dojo (Centralnej Szkoły Karate Tsunami) - siedziby Federacji
w Warszawie przy
ul. Patriotów 247,
w której odbył się
opisany Kurs.

   Jest to KURS ZAWODOWY, po ukończeniu którego (w niedzielę 28 kwietnia) uczestnicy otrzymali dokument potwierdzający ukończenie KURSU ZAWODOWEGO o specjalności Taktyka i techniki interwencji, a zarazem tytuł zawodowy specjalisty ds. taktyki i technik interwencji (lub popularnie specjalisty ds. ochrony).

 Taktyka i techniki interwencji

 Kurs ten ukończyło 8 osób mieszkających

w Warszawie, Krakowie, Koszalinie,

Nowym Dworze Mazowieckim i Pilawie.

Najmłodszy z nich miał 31 lat, a najstarszy 64 lata. Wśród uczestników kursu było między innymi dwóch przedsiębiorców (właścicieli firm), pracownik naukowy, funkcjonariusz Straży Granicznej i dwóch pracowników firm ochrony. Wszyscy kursanci posiadali wieloletnie doświadczenie w zakresie

 sztuk walki, ponieważ uprawiali różne style,

a czterech z nich legitymowało się

stopniami mistrzowskimi.

   Zajęcia (praktyczne i teoretyczne) na tym kursie prowadził Prezes Zarządu Głównego Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki i zarazem prawnik soke Ryszard Murat 10 dan, który już 30 lat temu prowadził szkolenia z zakresu środków przymusu bezpośredniego i zasad użycia broni palnej z oficerami i funkcjonariuszami służb specjalnych.

 

 soke Ryszard Murat 10 dan  soke Ryszard Murat 10 dan

Zajęcia na kursie prowadził soke Ryszard Murat 10 dan. 

 Taktyka i techniki interwencji

 

 

 

 

 

 

   

W trakcie kursu odbyło się wiele godzin

zajęć teoretycznych i praktycznych.


Uczestnicy kursu ćwiczyli - jak widać na tej fotografii - z wielkim zaangażowaniem.

   Kurs zakończył się egzaminami z zakresu wiedzy i umiejętności postępowania w sytuacjach wymagających interwencji, a następnie uroczystym wręczeniem dokumentów w dniu 28 kwietnia 2013 roku.

 

   Dalej przedstawiamy wręczenie dokumentów uczestnikom kursu w kolejności alfabetycznej nazwisk.

 sensei Piotr Bartoszewski 2 dan (Pilawa)

 

 

 

Dokument potwierdzający ukończenie

KURSU ZAWODOWEGO o specjalności

Taktyka i techniki interwencji, a zarazem uzyskanie tytułu zawodowego specjalisty ds. taktyki i technik interwencji otrzymuje sensei Piotr Bartoszewski

2 dan (Pilawa), instruktor i weteran

Karate Tsunami, 45 lat.

 hanshi Jarosław Duczmalewski 8 dan (Warszawa)

 

 

 

   

Dokument potwierdzający ukończenie

KURSU ZAWODOWEGO o specjalności

Taktyka i techniki interwencji, a zarazem uzyskanie tytułu zawodowego specjalisty ds. taktyki i technik interwencji otrzymuje hanshi Jarosław Duczmalewski 8 dan (Warszawa), instruktor i lider Polskiego Systemu Czerwonego Feniksa,

skarbnik Zarządu Głównego Federacji, lat 57.

 Jacek Górski (Pilawa)

 

 

 

   

 

Dokument potwierdzający ukończenie

KURSU ZAWODOWEGO o specjalności

Taktyka i techniki interwencji, a zarazem uzyskanie tytułu zawodowego specjalisty ds. taktyki i technik interwencji otrzymuje Jacek Grzegorz Górski (Pilawa), instruktor Karate Tsunami, lat 37.

 Radosław Grudzień (Nowy Dwór Mazowiecki)

 

 

 

   

Dokument potwierdzający ukończenie

KURSU ZAWODOWEGO o specjalności

Taktyka i techniki interwencji, a zarazem uzyskanie tytułu zawodowego specjalisty ds. taktyki i technik interwencji otrzymuje Radosław Grudzień (Nowy Dwór Mazowiecki), Karate Tsunami, funkcjonariusz

 Straży Granicznej, lat 31.

 sensei Krzysztof Jarząb 1 dan (Koszalin)

 

 

 

   

Dokument potwierdzający ukończenie

KURSU ZAWODOWEGO o specjalności

Taktyka i techniki interwencji, a zarazem uzyskanie tytułu zawodowego specjalisty ds. taktyki i technik interwencji otrzymuje sensei Krzysztof Jarząb 1 dan (Koszalin), mistrz Karate Tsunami, przedsiębiorca budowlany, lat 47.

 Mikołaj Muszyński (Warszawa)

 

 

 

 

Dokument potwierdzający ukończenie

KURSU ZAWODOWEGO o specjalności

Taktyka i techniki interwencji, a zarazem uzyskanie tytułu zawodowego specjalisty ds. taktyki i technik interwencji otrzymuje Mikołaj Muszyński (Warszawa), Karate Tsunami, przedsiębiorca, lat 38. 

 Marek Szostak (Warszawa)

 

 

 

   

Dokument potwierdzający ukończenie

KURSU ZAWODOWEGO o specjalności

Taktyka i techniki interwencji, a zarazem uzyskanie tytułu zawodowego specjalisty ds. taktyki i technik interwencji otrzymuje Marek Szostak (Warszawa), Polski System Czerwonego Feniksa, uprawiał również Karate Shotokan, pracownik firmy ochrony, lat 49.

 sensei dr inż. Mariusz Wójcik 2 dan (Kraków)

 

 

 

 

   

Dokument potwierdzający ukończenie

KURSU ZAWODOWEGO o specjalności

Taktyka i techniki interwencji, a zarazem uzyskanie tytułu zawodowego specjalisty ds. taktyki i technik interwencji otrzymuje sensei dr inż. Mariusz Wójcik (Kraków) 2 dan, mistrz Karate Kyokushin i Karate Tsunami, pracownik naukowy Akademii Górniczo-Hutniczej, lat 64.

   Uczestnicy kursu otrzymali dokument potwierdzający ukończenie KURSU ZAWODOWEGO o specjalności Taktyka i techniki interwencji, a zarazem tytuł zawodowy specjalisty ds. taktyki i technik interwencji (lub popularnie specjalisty ds. ochrony).

 

   Taki tytuł zawodowy daje dodatkowy zawód i wiąże się z ewentualną pracą w charakterze specjalisty ds. taktyki i technik interwencji. 

   

   Ukończenie tego KURSU umożliwia także uczestniczenie w kolejnym KURSIE, ale już INSTRUKTORA TAKTYKI I TECHNIK INTERWENCJI, który odbędzie się w siedzibie Federacji w Warszawie w maju 2013 roku, a jego zakończenie przewidywane jest w dniu 25 maja br. W tym przypadku cena tego kursu Instruktora Taktyki i technik interwencji została w ramach specjalnej promocji zmniejszona do kwoty zaledwie 500 zł (promocja ważna tylko do dnia 10 maja br.).


   Po ukończeniu zaś Kursu Instruktora uczestnik uzyska tytuł Instruktora Taktyki i technik interwencji i będzie mógł odpłatnie prowadzić KURSY TAKTYKI I TECHNIK INTERWENCJI (właśnie o takim charakterze, jak ten opisywany) dla zainteresowanych osób, które chcą podjąć lub już podjęły pracę w różnych firmach ochrony, instytucjach i służbach, np. w Straży Miejskiej lub Policji.

 

   Kolejny natomiast KURS ZAWODOWY o specjalności Taktyka i techniki interwencji odbędzie się dla kolejnej grupy zainteresowanych osób w czerwcu 2013 roku, a jego zakończenie przewiduje się na sobotę i niedzielę 22 i 23 czerwca br. W tym przypadku cena tego kursu została w ramach promocji zmniejszona do kwoty zaledwie 250 zł (promocja ważna tylko do dnia 20 maja br.).

 

   KURSY te są wyjściem naprzeciw oczekiwaniom ogromnej rzeszy ludzi z całego kraju (kandydatów do pracy w firmach ochrony, Straży Miejskiej, Policji i innych instytucjach), którzy chcieliby takie kursy odbyć, a nie mają takiej możliwości.

 

   Podane ceny promocyjne obu wymienionych kursów:

  • 500 zł dla uczestnika Kursu Instruktora o specjalności Taktyka i techniki interwencji,
  • 250 zł dla uczestnika Kursu Zawodowego o specjalnosci Taktyka i techniki interwencji,

   są jednak tylko dla członków Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki.

 

   Jeśli zatem ktoś z zainteresowanych nie jest członkiem tej Federacji (można to sprawdzić w dziale "Wykaz członków indywidualnych Federacji" na stronie www.federacjasztukwalki.pl), to powinien wcześniej załatwić sprawy formalne (wydrukować z tej strony Deklarację członka, wypełnić ją i przysłać do Federacji oraz wpłacić na konto bankowe Federacji - podane na w/w stronie składkę członkowską w wys. 100 zł - jest ona płatna raz na całe życie).
 
   W wymienionych Kursach udział wziąć mogą różne osoby, zwłaszcza te, które mają już doświadczenie z zakresu sztuk i sportów walki (uprawiały te sztuki i sporty walki i mogą to potwierdzić dokumentami lub umiejętnościami).


   Nie są to pierwsze tego typu Kursy, ponieważ w Honbu Dojo odbyło się ich już sporo i ukończyło je szereg osób z całego kraju, głównie z Mazowsza, Dolnego Śląska i Małopolski, przede wszystkim funkcjonariusze Policji oraz kandydaci do pracy w Policji, Straży Miejskiej i firmach ochrony.  

 

   Kursy te prowadzi Prezes Zarządu Głównego Federacji i zarazem prawnik soke Ryszard Murat 10 dan.

 

   Zapraszamy na te Kursy instruktorów różnych stylów wraz z ewentualnymi osobami, które wytypują oraz wszelkie inne zainteresowane osoby, także uprawiające różne style.

 

   Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio z Prezesem Federacji Ryszardem Murat na e-mail: ryszard.murat@gmail.com lub tel. 22 615-71-46

 

   Nie przegap takiej okazji, gdyż szybko się ona nie trafi.

 

   Serdecznie zapraszamy.
Użyte tu fotografie i teksty należą do właściciela tej strony.
Kopiowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek fotografii
lub fragmentów tekstu bez pisemnej zgody właściciela strony jest zabronione.
Naruszenie tych praw w razie ujawnienia grozi odpowiedzialnością cywilną i karną.
Odwiedzin:
1441981