Pfdssw
-strona główna

Największa organizacja sztuk walki, zrzeszająca ponad 30 związków różnych stylów






   

Wykaz

CZŁONKÓW INDYWIDUALNYCH

Federacji

 

 Federacja  

   W tym dziale przedstawiamy aktualny wykaz członków Federacji, którzy uregulowali wymagania stautowe (deklaracja członkowska i składka) i posiadają pełne prawa członkowskie.

   

   Osoby te mają prawo uczestniczyć w Walnych Zjazdach Federacji, decydować o wszelkich sprawach Federacji i wybierać jej władze.

   Oczywiście wykaz ten nie obejmuje tysięcy innych osób, które funkcjonują w ramach Federacji: setek instruktorów oraz tysięcy ich uczniów w sekcjach poszczególnych organizacji stylowych, zrzeszonych i działających w Federacji.

   

   Tych organizacji stylowych o zasięgu ogólnopolskim, zrzeszonych w Federacji, jest na dzień dzisiejszy aż 33. Dzięki temu nasza Federacja jest unikatem w skali światowej, ponieważ jest największą organizacją nie tylko w Polsce, ale także w Europie, a być może na świecie.

     

   Ty też możesz zostać członkiem Federacji i wspólnie działać wraz z mistrzami różnych stylów o wysokich i najwyższych stopniach. Wykorzystaj więc swoją  niepowtarzalną szansę i skontaktuj się w tym celu z prezesem Federacji, pisząc na e-mail: ryszard.murat@gmail.com

 

Wykaz członków Federacji:

  

    Kolorem niebieskim wyróżnione zostały osoby posiadające stopnie mistrzowskie.


   Z kolei linki (oznaczone podkreśleniem) umieszczono przy osobach, kt
óre zamieściły już swoje sylwetki na niniejszej stronie.

  1. Armata Krzysztof - Rawicz (taekwon-do)
  2. Augustowski Łukasz - Zielona Góra (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student ekonomii 
  3. Babilas Magdalena - Warszowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) uczennica
  4. Badziąg Grzegorz OFMCap. 6 dan – Wałcz (karate tsunami) ksiądz rzymskokatolicki, generał CSLI, kapelan Karate Tsunami, konsultant ds. religijnych Zarządu Głównego Federacji
  5. Bajkowski Michał - Warszawa (różne sporty walki) student i informatyk
  6. Balcerak Arkadiusz - Bodzia (Academy Martial Arts Włocławek - jiu-jitsu)
  7. Bardowa Mariusz 6 dan - Żory (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) nauczyciel
  8. Bartoszewski Piotr 3 dan - Pilawa (karate tsunami) specjalista ds. wymalowań
  9. Barwiński Roman 2 dan – Szczecin (wing chun kung fu, CRCA-Lopez) major Wojska Polskiego, członek Zarządu Głównego Federacji
  10. Bejnar Romuald 5 duan – Korsze (wing chun kung fu, karate tsunami) nauczyciel wf, urzędnik
  11. Bem Rafał 4 dan - Czechowice-Dziedzice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) mgr AWF, instruktor sztuk walki i kulturystyki
  12. Bereza Bartłomiej 4 dan - Katowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) instruktor sztuk walki
  13. Bieleń Marek 1 dan - Krosno (judo) student Akademii Obrony Narodowej w Warszawie
  14. Bieńkowski Sebastian – Warszawa (karate tsunami) pracownik cywilny Wojska Polskiego
  15. Bitowski Dariusz – Wrocław (taekwon-do)
  16. Bobkiewicz Dawid - Lisów (mma) pracownik magazynu
  17. Bochm Dominik - Wisła Wielka  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) uczeń Technikum
  18. Bochm Ryszard 7 dan - Wisła Wielka (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) instruktor sportów walki i samoobrony
  19. Bogusławski Rafał 1 dan - Warszawa (hosin sul combat) student bezpieczeństwa wewnętrznego w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa
  20. Bogusz Daniel 5 dan – Łowicz (karate tsunami) kierownik muzyczny orkiestry
  21. Bogucki Jacek - Lublin (samoobrona) ekonomista
  22. Bołtryk Arkadiusz - Warszawa (systema)
  23. Borek Jacek - Warszawa (karate tsunami) psycholog, specjalista ds. ponagleń
  24. Borys Tadeusz 9 dan - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) inspektor nadzoru prac w zieleni
  25. Bracikowska Kamila - Świerkówki (karate shotokan) uczennica szkoły średniej
  26. Brambor Tomasz 3 dan - Łomnica (karate tsunami) przedsiębiorca - właściciel firmy remontowo-budowlanej
  27. Brączek Damian 1 dan - Pawłowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) fotograf
  28. Brudny Aleksander 10 dan - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  29. Brudny Daniel 1 dan - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student
  30. Brudny Józef 10 dan - Pszczyna  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) założyciel Pszczyńskiej Akademi Sztuk Walki
  31. Bryłka Adam - Katowice (systema) geodeta
  32. Brzeski Paweł - Gdańsk (systema)
  33. Buchko Mykhaylo 1 dan - Kraków (Aikido Yoshinkan) informatyk
  34. Bui Phi Long - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  35. Bui The Chien – Hanoi, Wietnam (vinh xuan)
  36. Burakowski Piotr 2 dan - Boguszów-Gorce (taekwon-do) uczeń
  37. Burzyński Przemysław 5 dan – Szczecin (hakko den shin ryu jujutsu) mgr informatyki, członek Zarządu Głównego Federacji
  38. Buzała Marek - Ciężkowo (Raion) manager
  39. Cegłowski Marek 3 dan - Poznań (karate shotokan) dyrektor
  40. Chęciński Jacek 7 dan - Szczebrzeszyn (jiu-jitsu goshin-ryu) emeryt. funkcjonariusz Służby Więziennej
  41. Chmielewski Ireneusz – Opole (wing chun kung fu)
  42. Chmielewski Michał – Warszawa (muay thai - boks tajski) pracownik administracji publicznej
  43. Chu Van Truong - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan ) przedsiębiorca
  44. Ciesielska Agnieszka 1 dan - Ustka (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) nauczycielka
  45. Cieszyński Dariusz 4 dan - Drawsko Pomorskie (Akademia Estokada) instruktor sztuk walki
  46. Czapik Damian - Wąwolnica (karate kyokushin)
  47. Czarnek Konrad 2 dan - Kalisz/Ontario Canada (Polskie Towarzystwo Instruktorów Walki Wręcz Służby Więziennej) przedsiębiorca
  48. Czerniak Janusz 1 dan - Bydgoszcz (jujitsu/aikijutsu, PORRMP)
  49. Dąbrowski Tomasz - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) pracownik socjalny
  50. Denisiuk Artur 2 dan - Warszawa (karate tsunami) kierowca MZK
  51. Dinh Sy Trung – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) inżynier, urzędnik państwowy, starszy instruktor vinh xuan
  52. Dinh Trong Dai 3 dan – Michałowice (vinh xuan) przedsiębiorca budowlany
  53. Doan The Dong - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) pracownik giełdy narodowej
  54. Dobosz Mateusz - Węgrów (systema)
  55. Dolny Wojciech 9 dan – Wrocław (taekwon-do) zawodowy instruktor, prezes Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do "Dolny Taekwon-do Center", wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  56. Do Manh Dong – Warszawa (vinh xuan) oficer nawigacji lotniczej, przedsiębiorca
  57. Do Van Hoa 5 dan – Warszawa (vinh xuan) dr elektroniki, przedsiębiorca
  58. Droś Mariusz - Katowice (systema) mistrz mechanik
  59. Drożniak Krzysztof 9 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  60. Drzyzga Tomasz 1 dan - Wałbrzych (taekwon-do) wychowawca
  61. Duczmalewska Jolanta - Pruszków (Polski System Czerwonego Feniksa) instruktor rekreacji (kinezygerontoprofilaktyka)
  62. Duczmalewski Jarosław 9 dan – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) inspektor ochrony, skarbnik Zarządu Głównego Federacji
  63. Duczmalewski Konrad 4 dan – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) student pedagogiki w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie
  64. Duong Manh Hung 10 dan - Hanoi, Wietnam (karate tsunami) lekarz, wielki mistrz feng shui
  65. Duong Xuan Manh 7 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  66. Duong Thuy Dung - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) studentka bankowości w Wyższej Szkole Bankowości w Hanoi, instruktor vinh xuan

  67. Duong Van Minh Michał 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) 

  68. Dusza Krzysztof - Gać (systema, krav maga) żołnierz zawodowy

  69. Dybcio Artur 4 dan – Warszawa (pak hok kung-fu) urzędnik, sekretarz generalny Zarządu Głównego Federacji
  70. Dybcio Bartłomiej 1 dan – Warszawa (pak hok kung-fu) uczeń Liceum Ogólnokształcącego
  71. Dzierwa Artur – Turza (taekwon-do)
  72. Dźwigała Piotr 7 dan - Tychy (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  73. Fabijański Mariusz 6 dan – Warszawa  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, Systema Poland) dr. inż., nauczyciel akademicki Politechniki Warszawskiej
  74. Firley Tomasz 1 dan – Piaseczno (pak hok kung-fu)
  75. Folek Piotr – Brodnica (wing chun gung fu, CRCA-Lopez)
  76. Furman Marek – Żychlin, funkcjonariusz Policji
  77. Galuba Tomasz – Tarnówka (wing chun gung fu, CRCA-Lopez)
  78. Gasek Krzysztof 4 dan - Ząbki (karate tsunami) główny specjalista
  79. Głowacki Daniel 8 dan – Szczecin (jiu-go-ryu jiu-jitsu), członek Zarządu Głównego Federacji
  80. Gniadzik Adam 4 dan - Warszawa (hosin sul combat) urzędnik państwowy - instruktor
  81. Górski Jacek Grzegorz - Pilawa (karate tsunami) mechanik
  82. Grabarczyk Dominik - Uniejów (taekwon-do) student Akademii Obrony Narodowej w Warszawie
  83. Grabowski Marek Adam - Warszawa (karate tsunami) student filozofii Uniwersytetu Warszawskiego
  84. Grad Tomasz - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  85. Gradowski Grzegorz 3 dan - Żychlin k. Konina (karate tsunami) oficer Policji
  86. Graff Sławomir 6 dan – Bolesławiec (karate tsunami) prawnik
  87. Gralak Justyna 1 dan - Chludowo (karate shotokan) studentka
  88. Graszk Jerzy 1 dan - Bydgoszcz (jujitsu/aikijutsu, PORRMP)
  89. Grochala Maciej – Toruń/Bruksela, Belgia (karate tsunami) przedsiębiorca
  90. Grudzień Radosław – Nowy Dwór Mazowiecki (karate tsunami) funkcjonariusz Straży Granicznej 
  91. Gruszka Dawid 1 dan - Bielsko-Biała (systema) funkcjonariusz Służby Więziennej, instruktor Systema
  92. Grzebyk Agnieszka - Rzeszów (wing chun) studentka medycyny, instruktor Wing Chun Kung-fu
  93. Grzebyk Ryszard - Rzeszów (wing chun) lekarz medycyny naturalnej, instruktor Wing Chun Kung-fu
  94. Grzegorowski Bastian 3 dan - Leszno (taekwon-do)
  95. Grzegorowski Sebastian 1 dan - Leszno (taekwon-do) rolnik
  96. Halladin Piotr 8 dan dan jiu-jitsu i 4 dan judo – Warszawa (judo) podinspektor Policji, wiceprzewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej Federacji
  97. Herduś Monika - Grudziądz (shidokan karate) funkcjonariusz Służby Więziennej
  98. Hisztin Marek 4 dan – Wrocław (taekwon-do)
  99. Hoang Diem Hong - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) ekonomista, specjalistka w firmie telekomunikacyjnej, instruktor vinh xuan
  100. Hoang Dieu Thuy - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) ekonomista, specjalista w Ministerstwie Finansów Wietnamu, instruktor vinh xuan

  101. Hoang Phuong Dung 5 dan - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) księgowa, instruktor vinh xuan

  102. Hoang Viet Phuong 7 dan - Piaseczno (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca

  103. Horyń Mirosław - Tomaszów Mazowiecki (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) lek.med. ginekolog - położnik
  104. Irla Konrad 3 dan - Marki (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) masażysta
  105. Iwańska Monika – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) pracownik biurowy
  106. Jakubczyk Grzegorz 1 dan - Warszawa (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) pracownik banku
  107. Janik Tomasz - Borek Stary (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  108. Jankowski Andrzej 6 dan - Pruszków (taekwon-do) prezes firmy
  109. Jarczyński Krzysztof - Płaszewo (hu lung pai kung-fu) pracownik ochrony
  110. Jarszak Robert 3 dan – Łańcuchów (krav maga, kapap, ju jitsu, mma) emeryt. funkcjonariusz Policji, nauczyciel i instruktor sportu
  111. Jarząb Krzysztof 2 dan – Koszalin (karate tsunami) przedsiębiorca - właściciel firmy budowlanej
  112. Jasiewicz Jan 10 dan – Rybnik (modern martial arts) przedsiębiorca
  113. Jasiński Robert - Smolec (taekwon-do) przedsiębiorca
  114. Jastrzębowski Piotr - Ciechanów (systema) wykładowca
  115. Jaśkaniec Anna - Kraków (ju-jutsu) lekarz medycyny, ortopeda
  116. Jatczak Michał 2 dan - Warszawa (hosin sul combat) student bezpieczeństwa wewnętrznego Uniwersytetu Warszawskiego
  117. Jeleśniański Stanisław 3 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) funkcjonariusz Służby Więziennej
  118. Jóźwiak Jacek 1 dan - Legionowo (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  119. Jurczakowski Adam 5 dan - Piastów (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) funkcjonariusz Straży Miejskiej
  120. Kaczor Kamil 3 dan - Warszawa (hosin sul combat) spedytor
  121. Kanderski Dominik 4 dan – Biała Podlaska (karate tsunami) funkcjonariusz Służby Celnej
  122. Kaczmar Andrzej 8 dan – Bytom (karate tsunami) zawodowy instruktor karate tsunami
  123. Kanigowska Aleksandra – Mława (taekwon-do)
  124. Karaśkiewicz Krzysztof – Wrocław (taekwon-do)
  125. Karpiniec Mirosław - Słupsk (kick-boxing, boks) emeryt
  126. Kessler Waldemar - Piastów (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) dyrektor IT
  127. Kiełbas Sylwester 4 dan - Zabrzeg (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) mechanik
  128. Kieu Ngoc Diep 5 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan)
  129. Kijowski Wojciech – Ostrołęka (Polski System Czerwonego Feniksa) informatyk
  130. Kląskała-Mroczek Wiktor - Warszawa (mma) instruktor pływania i kulturystyki
  131. Klińska Marta - Włocławek (Academy Martial Arts) urzędnik administracji publicznej
  132. Kobusiński Jarosław 4 dang - Żnin (vo-quyen) nauczyciel
  133. Kochanowski Tadeusz 10 dan jiu-jitsu i 5 dan judo - Warszawa (judo) emerytowany starszy wykładowca AWF Warszawa, założyciel i pierwszy prezes Polskiego Związku Judo (później jego prezes honorowy)
  134. Kochel Marcin – Nieszkowice (taekwon-do)
  135. Koczy Marek 7 dan - Wodzisław Śląski (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) specjalista ds. planowania produkcji
  136. Kołtun Leszek – Wińsko (Polskie Towarzystwo Instruktorów Walki Wręcz Służby Więziennej, zawodowy mistrz świata w kick-boxingu) oficer Służby Więziennej
  137. Komasiński Artur - Rynarzewo (Raion) uczeń
  138. Komasiński Bartosz - Rynarzewo (Raion) uczeń
  139. Kondratowicz Krzysztof 12 dan – Warszawa (goshin-ryu jiu-jitsu) pułkownik Wojska Polskiego, dr nauk wf, profesor, b. wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  140. Konieczny Robert 5 dan taekwon-do, 1 dan karate tsunami – Wrocław (taekwon-do) nauczyciel fizyki
  141. Konieczny Sylwester 2 dan - Warszawa (hosin sul combat) ochroniarz, strażnik miejski
  142. Koptyński Zbigniew 1 dan - Istebna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  143. Kordowski Przemysław - Wałbrzych (taekwon-do)
  144. Korsak Grzegorz – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) pracownik naukowy
  145. Kosowski Patryk 1 dan - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) nauczyciel wf
  146. Kowal Łukasz - Rybnik (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  147. Kowalczuk Elwira - Wołów (taekwon-do)
  148. Kowalczyk Piotr - Nowy Glinnik, Lubochnia (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) żołnierz zawodowy
  149. Kowalski Mariusz 5 dan – Braintree, Anglia (karate tsunami) nauczyciel w-f
  150. Kozak Jarosław – Żyrardów (Polski System Czerwonego Feniksa) student
  151. Kozłowski Andrzej - Białystok (systema)
  152. Kożuchowski Piotr - Nowa Sól (systema) policjant
  153. Krótkiewicz Marek 1 dan – Opole (wing chun kung-fu)
  154. Krukar Maciej - Wierzchowie (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) funkcjonariusz Policji
  155. Krupienicz Andrzej 2 dan – Warszawa (karate tsunami) lekarz kardiolog, prof. dr hab. n. med.
  156. Krystek Arkadiusz 2 dan - Aleksandrów Łódzki (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) informatyk, oficer Służby Więziennej
  157. Krzyżanowski Wojciech - Bydgoszcz, trener wf UMK Collegium Medicum
  158. Kuczyński Szymon - Świdnik (różne sporty walki) student bezpieczeństwa narodowego
  159. Kulesza-Dybcio Elżbieta 2 dan - Warszawa (pak hok kung fu)
  160. Kułynycz Łukasz 1 dan - Świdnica (modern ju-jitsu) student
  161. Kuncik Tomasz - Przemków (boks, samoobrona, mma) nauczyciel wychowania fizycznego
  162. Kuświk Mirosław 9 dan – Kalisz (Polskie Towarzystwo Instruktorów Walki Wręcz Służby Więziennej) podpułkownik Służby Więziennej, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  163. Kwaśniewski Grzegorz - Brodnica (Systema Poland) drukarz
  164. Lam Son Nguyen Tien Marcin 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  165. Laskowski Adam 4 dan – Kędzierzyn-Koźle (wing chun kung-fu), członek Zarządu Głównego Federacji
  166. Lau Laura - Annowo (RAION) uczennica
  167. Lazar-Płonka Ewa - Żory (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) agent ubezpieczeniowy
  168. Le Duc - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) naukowiec meteorolog
  169. Le Ha Bao Trung - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  170. Le Ha Minh Guan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  171. Lefebvre Xavier - Warszawa (systema)
  172. Le Huy Thoai – Warszawa (vinh xuan) dr elektroniki WAT
  173. Lendzion Dariusz - Warszawa (tai chi chuan) informatyk
  174. Leszczyński Łukasz 3 dan - Siewierz (aikido)
  175. Leszczyński Piotr 1 duan - Warszawa (hung gar kung fu/wu shu) instruktor Straż Miejska Warszawa
  176. Lewandowski Dariusz 2 dan - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) funkcjonariusz Służby Więziennej
  177. Litarowicz Piotr - Rymanów (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student
  178. Lory Siegfried 10 dan - Monachium, Niemcy (ju-jitsu) prezydent IFAK -  Międzynarodowej Federacji Azjatyckich Sportów Walki (niem. Internationaler Fachverband für asiatische Kampfsportarten)
  179. Ludkowski Kamil - Katowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) trener personalny
  180. Łaciok Karol 1 dan – Racibórz (Polska Organizacja Aikido, Raciborski Ośrodek Aikido) student
  181. Łożańska Agata 1 dan - Rymanów (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) studentka
  182. Łuczak Franciszek 4 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  183. Łukawczyk Jacek 6 dan – Kutno (karate tsunami)  przedsiębiorca - właściciel firmy hydraulicznej
  184. Machoń Paweł 2 dan - Warszawa (pak hok kung fu)
  185. Magnucki Adam 1 dan - Mysłowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) górnik
  186. Mai Xuan Hoa 3 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  187. Malachiński Adam - Idzikowice, pracownik firmy ochrony
  188. Malinowski Jacek 1 dan - Izbica Kujawska (AMA) instruktor sztuk walki
  189. Mańkowski Arkadiusz - Chomiąża (karate shotokan)
  190. Marciniak Marek 9 dan jiu-jitsu i 3 dan judo – Warszawa (judo) pułkownik Wojska Polskiego, sekretarz Głównej Komisji Rewizyjnej Federacji
  191. Marczykowski Paweł 3 dan - Zielonka (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, systema) informatyk
  192. Matuszewska Aleksandra 1 dan - Smolec (taekwon-do) uczeń
  193. Michalak Sebastian 2 dan - Wałbrzych (Polskie Zrzeszenie Taekwon-do) uczeń
  194. Michalska Martyna 1 dan - Rogalinek (karate shotokan)
  195. Misztal Andrzej 5 dan – Kutno (karate tsunami)  pracownik ZUS
  196. Misztal Maciej 6 dan – Kutno (karate tsunami)  dr nauk medycznych, kardiolog
  197. Moczko Monika – Wrocław (taekwon-do)
  198. Moraczewski Filip - Królikowo (RAIONaion) uczeń
  199. Morawski Miłosz - Bytom Odrzański (systema, krav maga) żołnierz zawodowy
  200. Morżoł Łukasz - Wisła (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) pracownik ochrony
  201. Murat Ryszard 10 dan – Warszawa (karate tsunami) prawnik, prezes Międzynarodowej Federacji Karate Tsunami, prezes Zarządu Głównego Federacji
  202. Najberg Jan 4 dan - Kutno (karate tsunami) dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży ogólnokrajowej firmy
  203. Nakonieczny Tomasz 1 dan – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) 
  204. Nerć Paweł 10 dan - Nowy Dwór Mazowiecki (jiu-jitsu: shizoku-ryu i goshin-ryu) manager, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji

  205. Nieradka Jacek 4 dan - Gliwice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)

  206. Ninh Binh Tho - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) księgowa

  207. Ngo Xuan Hung – Warszawa (vinh xuan)
  208. Nguyen Anh Tuan 4 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  209. Nguyen Ba Phuoc - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) mgr ochrony środowiska, wicedyrektor Instytutu Ochrony Środowiska Wietnamu, instruktor vinh xuan
  210. Nguyen Dang Quang 10 dan - Ho Chi Minh (Sajgon), Wietnam (mekong-do, karate tsunami) lekarz medycyny naturalnej
  211. Nguyen Guang Hung - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  212. Nguyen Hong Khanh 2 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  213. Nguyen Huu Cong - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  214. Nguyen Manh Anh Khoa - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  215. Nguyen Manh Hung 5 dan - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) przedsiębiorca, instruktor vinh xuan
  216. Nguyen Manh Phong - Warszawa (Van Truong Vo Quan) właściciel restauracji
  217. Nguyen Manh Thang – Warszawa (vinh xuan)
  218. Nguyen Minh Toan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) ekonomista, pracownik linii lotniczych, instruktor vinh xuan
  219. Nguyen Ngoc Noi 10 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan ) inżynier konstruktor, Mistrz szkoły, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  220. Nguyen Ngoc Tien 7 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan ) informatyk, główny instruktor vinh xuan
  221. Nguyen Quyet Thang 3 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  222. Nguyen Thanh Nam - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  223. Nguyen Thanh Tung 3 dan – Raszyn (vinh xuan) przedsiębiorca
  224. Nguyen Thi Phuong Dung 6 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) filolog, dyrektor Wydziału Eksportu i Importu Filmów FAFIM Hanoi, główny instruktor vinh xuan
  225. Nguyen Thi Thu Nga - Hai Phong, Wietnam (vinh xuan) urzędniczka
  226. Nguyen To Long 3 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  227. Nguyen Trong Tuan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan)
  228. Nguyen Van Diep 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  229. Nguyen Van Oanh 5 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) mgr inżynier, przedsiębiorca
  230. Nguyen Van Thang 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  231. Nguyen Van Tinh 3 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  232. Nguyen Viet Ha 8 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  233. Nguyen Xuan Phuong 5 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  234. Nizio Roman 1 dan – Grobniki, Głubczyce (viet chun do)
  235. Nolewajka Anna 1 dan – Bytom (karate tsunami) uczennica LO
  236. Nowak Waldemar 2 dan – Krośniewice (karate tsunami) pracownik Urzędu Miejskiego
  237. Ogiński Janusz - Warszawa (karate tsunami) przedsiębiorca
  238. Okoniewski Zbigniew 2 dan - Bydgoszcz (Chan Shaolin Si) majster ekipy remontowej
  239. Oleszowski Dawid – Racibórz (Polska Organizacja Aikido, Raciborski Ośrodek Aikido) student
  240. Omański Grzegorz - Warszawa (systema)
  241. Organiak Ludwik 4 dan - Solec Kujawski (Szkoła Dalekowschodnich Sztuk Walki Solec Kujawski) instruktor sztuk walki - Shaolin Kempo
  242. Ostrowski Jacek 3 dan – Racibórz (Polska Organizacja Aikido - prezes, Raciborski Ośrodek Aikido - dyrektor) żołnierz zawodowy
  243. Otocki Dariusz 9 dan – Zgierz (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) pielęgniarz, technik ochrony fizycznej i mienia, emerytowany funkcjonariusz Służby Więziennej, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  244. Paczuła Marcin 3 dan - Siemianowice Śląskie (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) elektromonter
  245. Pakulski Damian - Makówiec (Academy Martial Arts Włocławek - jiu-jitsu) funkcjonariusz Straży Miejskiej
  246. Panas Aleksandra - Warszawa (systema)
  247. Pantkowski Marek 6 dan – Bydgoszcz (jujitsu/aikijutsu, PORRMP) były żołnierz zawodowy jednostek specjalnych, detektyw, członek Zarządu Głównego Federacji
  248. Parfieniuk Włodzimierz 8 dan – Hajnówka/Modena/Zurich (karate tsunami) logistyk i lingwista, manadżer korporacji międzynarodowych, wiceprezydent Międzynarodowej Federacji Karate Tsunami, przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej Federacji
  249. Patla Krzysztof 1 dan - Jaworzno (karate tsunami), emerytowany sztygar górniczy, instruktor karate tsunami
  250. Patrzałek Zdzisław 4 dan - Ożarów Mazowiecki (shaolin kmepo) pracownik administracji
  251. Pawlaczyk Katarzyna - Gortatowo (karate shotokan) instruktor sportu
  252. Perczyński Marek – Wrocław (taekwon-do)
  253. Peryt Łukasz 1 dan - Warszawa (hosin sul combat)
  254. Pękala Tomasz - Pustków, instruktor fitness oraz taktyki i technik interwencji
  255. Pham Quang Luc 5 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  256. Phan Quoc Vinh 6 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) architekt, starszy instruktor vinh xuan
  257. Piątek Arkadiusz - Bestwina (systema) handlowiec
  258. Piętosa Michał 1 dan - Zielona Góra (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) nauczyciel
  259. Piotrowski Paweł 2 dan - Piotrów (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) funkcjonariusz Służby Więziennej
  260. Piotrowski Paweł - Sosnowiec (systema) dyrektor/logistyk
  261. Podciechowski Bartłomiej 1 dan - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) mgr resocjalizacji, funkcjonariusz Policji
  262. Popiołek Janusz 4 dan – Warszawa (karate tsunami) przedsiębiorca - właściciel drukarni
  263. Popiołek Joanna - Rawicz (taekwon-do) fakturzystka
  264. Popiołek Przemysław 5 dan - Rawicz (taekwon-do) specjalista ds. BHP
  265. Posuniak Jacek - Kraków (systema) monter okien
  266. Pracz Maria Magdalena - Dęblin (taekwondo ITF) studentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych
  267. Prejs Krzysztof 4 dan - Tychy (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) manadżer
  268. Pryga Cezary 5 dan – Nysa (Polskie Towarzystwo Instruktorów Walki Wręcz Służby Więziennej, mistrz Europy w kata shotokan) funkcjonariusz Służby Więziennej
  269. Przewoźnik Ewald 10 dan – Gilowice  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  270. Przybyła Krystian 6 dan - Rybnik (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  271. Przybyszewski Paweł 6 dan – Płock (karate tsunami) przedsiębiorca - właściciel firmy
  272. Pycior Jakub 1 dan - Solec Kujawski (systema) przedsiębiorca
  273. Raczyński Patryk 1 dan - Błonie (hosin sul combat) student
  274. Radelczuk Grzegorz - Dębnica Kaszubska (hu lung pai kung-fu) funkcjonariusz Służby Więziennej
  275. Rakoczy Jarosław 2 dan - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) lekarz internista
  276. Rechlewicz Piotr 2 dan - Bielsko-Biała (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  277. Richter Sławomir 3 dan - Warszawa (judo) żołnierz zawodowy
  278. Rogalski Artur 5 dan - Warszawa (hosin sul combat)
  279. Rogatko Janusz - Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) pracownik serwisowy
  280. Rogosz Maciej 4 dan - Warszawa (karate tsunami) student Politechniki Warszawskiej
  281. Rogóż Mikołaj 1 dan - Warszawa (pak hok kung-fu)
  282. Rosińska Oliwia - Lubostroń (RAION) uczennica
  283. Rosińska Zofia - Lubostroń (RAION) nauczyciel akademicki - dietetyk
  284. Rosłon Rafał 3 dan - Gliwice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  285. Rudnicki Andrzej 3 dan - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) technik chemik
  286. Rumiński Tomasz 2 dan - Bydgoszcz (Szkoła Dalekowschodnich Sztuk Walki) przedsiębiorca
  287. Rychlewski Jacek - Skierniewice (systema) pracownik budowlany
  288. Ryniec Tadeusz 8 dan – Kutno (karate tsunami) informatyk
  289. Rzepecka Agata Anna - Samsieczno (Raion) uczennica
  290. Rżysko Janusz 3 dan - Ustka (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) pracownik ochrony
  291. Quan The Hung 5 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) dr elektromechaniki WAT
  292. Sala Karolina - Poręba (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) sekretarka
  293. Satoła Mariusz - Świdnica (ju-jutsu) funkcjonariusz Policji
  294. Sawkiewicz Tomasz 1 dan - Ustroń (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) ratownik medyczny
  295. Savov Pavel 1 dan – Warszawa (pak hok kung-fu) informatyk programista
  296. Schreinert Daniel - Dortmund (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student produkcji i zarządzania Uniwersytetu w Hamburgu
  297. Sędek Waldemar 2 dan - Warszawa (Chang Chuan Kung Fu Shaolin) funkcjonariusz Straży Miejskiej
  298. Sidor Paweł 3 dan - Włocławek (Academy Martial Arts Włocławek - jiu-jitsu) funkcjonariusz Straży Miejskiej
  299. Sikorski Piotr - Warszawa (systema)
  300. Sipa Leszek – Piła (karate tsunami) przedsiębiorca
  301. Skonecki Sławomir 1 dan - Warszawa (hosin sul combat) drukarz
  302. Skrobiszewski Kacper - Mosina (karate shotokan) uczeń szkoły średniej
  303. Skutnik Jarosław - Cieszyn (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) nauczyciel akademicki
  304. Słomkowski Rafał 2 dan - Małe Rudy (Raion) instruktor samoobrony
  305. Słowiński Tomasz - Przygodzice (taekwon-do)
  306. Smektała Arkadiusz 1 dan - Gostyń (Polskie Zrzeszenie Taekwon-do "Dolny Taekwon-do Center") instruktor
  307. Smołka Adrianna - Goczałkowice-Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) terapeuta zajęciowy, pedagog
  308. Sobczak Daniel - Zagajniki (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  309. Sobociński Jarosław - Ziębice (viet vo dao) przedsiębiorca
  310. Sobolewski Wiktor – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) artysta
  311. Sokół Dominik 2 dan - Brzeg (systema) specjalista ds. bezpieczeństwa
  312. Sokół Wojciech 1 dan - Solec Kujawski (systema) pracownik administracji
  313. Sołek Leszek 1 dan - Strzegom (aikido i taekwon-do - Polskie Zrzeszenie Taekwon-do "Dolny Taekwon-do Center")
  314. Stachowicz Marcin 2 dan - Strzelin (taekwon-do) funkcjonariusz Policji
  315. Starik Marcin 2 dan - Ostrów Wielkopolski (taekwon-do) przedsiębiorca
  316. Stępień Zbigniew – Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) technik mechanik
  317. Strzelczyk Arkadiusz - Oława (systema, krav maga) przedsiębiorca
  318. Strzemieczny Krzysztof 3 dan - Warszawa (hosin sul combat) nauczyciel wf
  319. Subczyński Robert - Warszawa (systema)
  320. Sy Minh Duc - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  321. Syc Mateusz - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) uczeń
  322. Syc Zbigniew 10 dan – Pszczyna  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, Systema Poland) zawodowy instruktor
  323. Swoboda Jacek - Hartlepool, Wielka Brytania (aikido)
  324. Szał Karolina - Zaniemyśl (karate shotokan) księgowa
  325. Szczotka Mirosław - Nieledwia (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) nauczyciel
  326. Szczur-Gwozdecki Krystian – Wrocław (taekwon-do)
  327. Szefke Mikołaj - Solec Kujawski (instruktor samoobrony) funkcjonariusz Policji
  328. Szmidt Piotr - Gdynia (Systema Poland)
  329. Szopiera Malwina - Ślesin (Raion) pedagog
  330. Szostak Marek - Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) pracownik ochrony
  331. Szpurek Przemysław 1 dan - Masłowo (taekwon-do) elektryk
  332. Szulc Jakub 1 dan - Warszawa (pak hok kung-fu) księgarz
  333. Szymański Dariusz - Ząbki (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) funkcjonariusz służb mundurowych
  334. Szymczak Aleksandra 1 dan – Warszawa (pak hok kung-fu) studentka bezpieczeństwa wewnętrznego
  335. Talarek Marek 7 dan – Warszawa  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, Systema Poland) księgowy
  336. Tetla Marcin - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  337. Thai Thi Thuc Quyen - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) przedsiębiorca
  338. Tkacz Sławomir - Warszawa (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) informatyk
  339. To Duc Tung Alex - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  340. To Nhu Hoa 2 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  341. Tokarski Szymon - Włocławek (Academy Martial Arts) student
  342. Tran Anh Vu Filip 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  343. Tran Guang Tommy - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  344. Tran Guang Vinh - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiebiorca
  345. Tran Long Kevin - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  346. Tran Nam Binh – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) ekonomista, starszy instruktor vinh xuan
  347. Tran Nam Hung 3 dan – Prabuty (vinh xuan) przedsiębiorca
  348. Tran Thanh Hoai 5 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) przedsiębiorca
  349. Tran Thanh Ngoc 7 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) inżynier komunikacji, przedsiębiorca, główny instruktor vinh xuan
  350. Truong Anh Tuan 6 dan – Warszawa (vinh xuan) fizyk, właściciel sieci restauracji Dong Nam, przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Wietnamczyków w Polsce, członek Głównej Komisji Rewizyjnej Federacji
  351. Truong Duc Hieu 6 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) architekt
  352. Trybulski Robert 7 dan - Żory (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) fizjoterapeuta, nauczyciel akademicki
  353. Trygar Adrian 1 dan - Rymanów Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  354. Turczyński Bartłomiej – Szczecinek (taekwon-do)
  355. Tworuszka Piotr 3 dan – Wrocław (viet chun do)
  356. Ulczok Olaf - Mysłowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) uczeń
  357. Urbanek Konrad 4 dan – Warszawa (karate tsunami)
  358. Wach Arkadiusz 1 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) funkcjonariusz Służby Więziennej
  359. Warchał Jacek 10 dan – Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) urzędnik, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  360. Warchoł Tomasz - Stalowa Wola (judo, kick-boxing), manager
  361. Wasiak Krzysztof 9 dan jiu-jitsu goshin-ryu, 6 dan karate tsunami – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa; jiu-jitsu goshin-ryu) wiceprzewodniczący Polskiego Systemu Czerwonego Feniksa; b. sekretarz generalny Zarządu Głównego Federacji
  362. Wegner Mirosław 1 dan - Piła (karate tsunami) emerytowany funkcjonariusz Policji, b. Komendant Powiatowy Policji
  363. Węgrowski Krzysztof 1 dan – Warszawa (mma, Hunter) zawodowy instruktor, członek Zarządu Głównego Federacji
  364. Wieczorek Jarosław - Chorzów (krav maga) prawnik
  365. Wieczorek Michał 1 dan – Racibórz (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student
  366. Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan – Warszawa (karate tsunami) politolog, prezes zarządu spółki
  367. Więch Robert 5 dan - Piastów (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) lekarz neurolog
  368. Wilczek Marcin 1 dan - Wrocław (taekwon-do) menadżer
  369. Wiśniewska Oliwia - Królikowo (RAION) uczennica
  370. Wiśniewski Mariusz - Warszawa (systema)
  371. Włochal Jarosław - Wałbrzych (taekwon-do)
  372. Włochyński Maciej 4 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) pracownik umysłowy
  373. Włodarski Piotr 1 dan - Bydgoszcz (jiu-jitsu) funkcjonariusz służb mundurowych, instruktor Samoobrony
  374. Włodarski Robert - Zgorzała (Systema Poland) handlowiec
  375. Wojtyła Tomasz - Bulowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) duchowny, nauczyciel
  376. Wolny Mateusz - Łąkta, Rawicz (taekwondo) technik ds. wdrożeń
  377. Wolski Mirosław - Wodzisław Śląski (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  378. Woźniak Dariusz - Warszawa (sambo combat) żołnierz zawodowy
  379. Woźniak Michał 2 dan - Warszawa (hosin sul combat) student bezpieczeństwa wewnętrznego w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa
  380. Woźnicki Ernest 2 dan - Halinów (hosin sul combat) handlowiec
  381. Wójcicki Paweł – Radom (karate tsunami) inżynier
  382. dr inż. Wójcik Mariusz 2 dan – Kraków (karate tsunami, karate kyokushin) pracownik naukowy Akademii Górniczo-Hutniczej
  383. Wyszomierski Grzegorz 9 dan - Warszawa (hosin sul) urzędnik samorządowy, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  384. Vu Duy Duc - Raszyn (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  385. Vu Manh Toan - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) dr hab. filozofii, pracownik Instytutu Filozofii Wietnamu, instruktor vinh xuan
  386. Vuong Sy Hanh 3 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  387. Vu Xuan Khoa - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  388. Vu Thanh Binh - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) lekarz
  389. Vu Thi Thanh Hoa - Hai Phong, Wietnam (vinh xuan) nauczycielka
  390. Zaborowska Angelika - Żory - Wodzisław Śląski (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  391. de Zaremba Zaremba Paweł 6 dan - Kraków (BALINTAWAK Polska) członek Zarządu Głównego Federacji
  392. Zawaryński Marcin 1 dan – Ziębice (taekwon-do) prawnik
  393. Zieliński Dariusz – Wrocław (taekwon-do)
  394. Zieliński Michał 1 dan - Warszawa (hosin sul combat) pracownik biurowy
  395. Zimorski Marcin - Kamień Krajeński (mieszane sztuki walki) stolarz 
  396. Ziober Wiesław - Wrocław (systema) skarbnik

 

   Wykaz ten jest systematycznie uzupełniany.




Użyte tu fotografie i teksty należą do właściciela tej strony.
Kopiowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek fotografii
lub fragmentów tekstu bez pisemnej zgody właściciela strony jest zabronione.
Naruszenie tych praw w razie ujawnienia grozi odpowiedzialnością cywilną i karną.
Odwiedzin:
1327009